Інноваційний безконтактний вібратор-стимулятор Womanizer Duo 2 


1️⃣https://tonga.in.ua/ynnovatsyonnyi-beskontaktnyi-vybrator-stymuliator-womanizer-duo-2-lilac/
 

2️⃣https://tonga.in.ua/ynnovatsyonnyi-beskontaktnyi-vybrator-stymuliator-womanizer-duo-2-petrol/
 

3️⃣https://tonga.in.ua/ynnovatsyonnyi-beskontaktnyi-vybrator-stymuliator-womanizer-duo-2-blueberry/
 

4️⃣https://tonga.in.ua/ynnovatsyonnyi-beskontaktnyi-vybrator-stymuliator-womanizer-duo-2-bordeaux/
 

5️⃣https://tonga.in.ua/ynnovatsyonnyi-beskontaktnyi-vybrator-stymuliator-womanizer-duo-2-black/


❤️Технологія Pleasure Air
Створено для вас і вашого тіла: всі продукти Womanizer містять унікальну інноваційну технологію під назвою Pleasure Air Technology. Чому він такий особливий? Ваш клітор стимулюється без прямого контакту. Ніжні вібрації повітря всмоктують і масажують одночасно, створюючи безпрецедентне відчуття оргазму.

🧡Розумна тиша
Інноваційна технологія Smart Silence дає змогу насолоджуватися вашим бажанням. Іграшка запускається лише тоді, коли вона торкається вашої шкіри. Якщо ви ним не користуєтеся, іграшка переходить в режим очікування. Це не тільки робить іграшку тихішою у використанні, але й не відволікає вас на момент.

💚Водонепроникний IPX7
Хочете пірнути глибше? Оскільки ваш Womanizer водонепроникний за стандартом IPX7, ніщо не завадить довгому розслаблюючому ванні, освіжаючому душу чи навіть вечірці біля басейну.

💙14 рівнів інтенсивності
Незалежно від того, чи віддаєте ви перевагу м’якому та ніжному, чи потужному та інтенсивному, чи щось середнє між ними – до наступного оргазму можна лише натиснути кнопку. Рівні інтенсивності ідеально збалансовані та пропонують правильне налаштування для будь-якого настрою.

💜Додаткова головка стимулятора
Ми знаємо, що тіло кожного різне і красиве! З цієї причини кожна коробка включає два розміри головок стимулятора, щоб кожен міг насолоджуватися своїм Womanizer.

🖤Тривалий супутник
120 хвилин роботи і всього кілька хвилин, необхідних для оргазму: ви можете самі підрахувати, скільки оргазмів це означає. 

🤍 Подвійна стимуляція
DUO 2 одночасно націлюється на точку G за допомогою глибокої гуркітливої   вібрації та клітора за допомогою стимуляції Pleasure Air, подібної до всмоктування, створюючи змішані оргазми глибокого задоволення.

🤎Післясвічення
Після захоплюючої кульмінації клітор дуже чутливий, тому наша функція Afterglow забезпечує розслаблююче завершення оргазму: просто коротко натисніть кнопку живлення, щоб швидко повернутися до нижчого налаштування та розкішно завершити кульмінацію.

❤️‍🔥10 шаблонів вібрації
Знайдіть свій ритм із 10 різними моделями вібрації, від хвилі до ча-ча або просто чистих, безперервних вібрацій. Внутрішня рука іграшки створена для передачі вібрації прямо в точку G.

💖2 двигуни з окремим керуванням
Кліторальний стимулятор Pleasure Air і внутрішній вібратор точки G від DUO 2 можна використовувати окремо. Це означає, що ви можете варіювати відчуття, використовуючи два типи стимуляції разом або окремо, щоб відповідати потребам вашого унікального тіла.